تبلیغات
 سلام مهاجر - زوار آزاری پلیس راه سرخه

زوار آزاری پلیس راه سرخه

پلیس راه سرخه کربلایی می­ گیرد!!

تلفن پاسگاههای پلیس راه استان سمنان و

( پلیس راه سرخه:   3222040 – 0232)

"پلیس راه سرخه" واقع در استان سمنان، به صورت بسیار وحشتناکی حال کربلایی هایی کربلا برگشته ای مهاجرین افغانستانی را گرفته است. هر تعداد کربلایی که از مرز ایران و عراق بخاطر بدست نیامدن وسیله نقلیه مستقیم به مشهد مقدس و حتی سمنان، به صورت استان به استان راهی مشهد و استانهای که از اسمنان می گذرد راهی برگشته اند، "پلیس راه سرخه" ، این تازه کربلایی شده ها که در "راه پیمایی بزرگ اربعین حسینی" شرکت نموده بودند، چه با مدارک قانونی کارت مهاجرت و چه بدون کارت مهاجرت و پاسپورت ، این مسافرین و عاشقان ابا عبد الله (علیه السلام) را از اتوبوس و سواری های پیاده کرده اند. از آنجا به اوردگاه سمنان – محل کوچک است که ظرفیت آن همه آدم را ندارد- فرستاده شده اند. کسانی که مدارک و کارت مهاجرت وامسال آن دارند، مدارک شان را گرفته و نامه ده روزه داده که برگردند به محل اقامت شان.

وقت این بنده های خدا که به استان محل اقامت شان می آیند بعد از 40روز تا دو ماه الافیت و رفت آمد و سرزدن به شورای افغاغه محل اقامت شان، 40000چهل هزاز تومان جریمه میشوند. البته ناگفته نماند که این مهاجرین به اداره و شورای افاغنه محل شان نگویندکه از مرز ایران خارج شده رفته اند کربلا ! که در این صورت احتمال ابطال کارت مهاجرت شان هم میرود، همچنین دارندگان پاسپورت.

اما نسبت به پاسپورتهای ویزایی استانی، نیروی اتظامی چه برخورد می کند خدا میداند. ولی مخلصان خطر خری که به عشق عتبات عالیات و امام امرالمؤمنین علی (ع) هیچ گونه مدرک نداشتند، از اواخر اسارت "اسیران کربلا " همدرد و هم نوا خود شان را آماده اسارت و بدبختی نمایند نمایند، چون احتمال زیادی بدون هیچ ترحمی از ایران اخراج و رد مرز خواهند شد.

تذکرا این که بزودی انشاء الله برخی خاطراتی از مهمان نوازی های بسیار خوب و اعجاب انگیزی عراقی های مهمان نواز یا به قول ایرانی ها "اهل کوفه" را از طریق همین وبلاگ خدمت شما ارائه خواهد شد. 
طبقه بندی: اجتماعی،

تاریخ : شنبه 29 آذر 1393 | 04:51 ب.ظ | نویسنده : reza hassani | نظرات

  • paper | پارس خودرو | مای بی اف