تبلیغات
 سلام مهاجر - نوید سقوط طاغوت

نوید سقوط طاغوت

نوید سقوط طاغوت

******************

إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِی كُنتُمْ تُوعَدُونَ

ضمن عرض تسلیت شهادت مظلومانه آیت الله شیخ نمر باقرالنمر به امام زمان(عجج) و تمام مسلمان آزاد اندیش. اعدام به ناحق ایشان هشداری است که مسلمانان جهت جلوگیری از ارتکاب جنایات بیشتر رژیم ضد انسانی و اسلامی آل سعود دست بکار شوند، و گر نه مع الاسف شاهد وقوع جنایاتهای پی در پی این رژیم فاسد در حال سقوط خواهیم بود.

.... لطفا ادامه مطلب را کلیک نمایید ...

------------------------------------------------------------------------------------

با وجود که جنایات آل سعود در سال جاری نسبت به جنایات پیش از آن گستردگی بیشتری داشته است، این جنایات گرچند دردناک و وحشت آور است، ولی ناگفته نماند که آل سعود به نقطه پایان راهای حل عاقلانه نظام سیاه شان رسیده است، هیچ اندیشه ای انسانی ای برای سرپانگهداشتن آل سعود وجود ندارد، لذا این حکومت تروریست پرور با ارتکاب جنایات بیشتر در پی تلاش ایجاد رعب وحشت در میان وجدان های بدار مسلمانان راستین می باشد، به همین جهت دیوانه وار و بی تأمل دست به هرجنایت که امکان حفظ نظام جاهلی و فاشستی آل سعود را در پی داشته باشد، از ارتکاب آن خودداری به عمل نمی آورد.

هنوز خون مظلومان به ناحق ریخته مسلمان یمن در کفن های شان نخشکیده بود که مرتکیب وحشیانه و احمقانه ترین جنایات غیر قابل تکرار تاریخی منا شد، هنوز این فاجعه و سیه رویی را توجه نتوانسته اند که مرتکیب جنایت وحشیانه ای دیگری علیه مسلمان در نجریه و شیخ الزکزاکی رهبر شیعیان مظلوم آن خطه گردید ، که آن جنایت شیطانی ثمره بسیار ناامید کننده برای آل سعود داشت، زیرا توجه بسیار از مسلمان اهل سنت را بیش از سالهای قبل در نجریه و جهان به سوی رهروان الزکزاکی جلب نمود...

به همین دلیل با ارتکاب جنایات بسیار ددمناشنه ای اخیر آل سعود علیه رهبر آزدی خواه شیعیان عربستان حضرت آیت الله شیخ نمر باقر النمر و به شهادت رساندن ایشان، به وضوح پایان عمر نظام  و پوسیده ای رژیم سیاه آل سعود را نوید می دهد. زیرا با ارتکاب چنین جنایاتی با اجاد رعب وحشت در میان مسلمانان آزادی خواه، تلاشی مذبوحانه ای برای تثبیت رژیم غاصبانه خود شان دارند که سخت در اشتباه هستند.

لذا هشداری است که مسلمانان جهت جلوگیری از ارتکاب جنایات بیشتر رژیم ضد انسانی و اسلامی آل سعود دست بکار شوند، و گر نه مع الاسف شاهد وقوع جنایاتهای پی در پی این رژیم فاسد در حال سقوط خواهیم بود.
طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: سقوط ال سعود،

تاریخ : یکشنبه 13 دی 1394 | 07:35 ق.ظ | نویسنده : reza hassani | نظرات

  • paper | پارس خودرو | مای بی اف