تبلیغات
 سلام مهاجر - قریبٌ سقوط لآل السعود

قریبٌ سقوط لآل السعود

قریبٌ سقوط لآل السعود

هشدار آیت‌الله خاتمی به حکام عربستان:

با شهادت شیخ نمر گور خودتان را کندید

امروز قبل از ظهر، هزاران طلاب و روحانیون داخلی و خارجی مقیم قم ، در جوار حرم حضرت فاطمه معصومه(س) در مسجد اعظم ، تجمعی اعتراضی ای برگزار نموده بودند که بسیار فراتر از مسجد اعظم و صحن حرم گسترده شده بود، در این تجمع با شکوه و  گسترده ، عضو هئیت رئیسه خبرگان رهبری، طی سخنان گفت: آل سعود بداند با این جنایت گور خودش را کند و به زوال، نابودی و هلاکت نزدیک شده است.  ... جهت مطالعه بقیه گزارش،  ادامه مطلب را کلیک نمایدد ...

سخنان آیت الله سید خاتمی در تجمع اعتراضی طلاب و روحانیون

آیت‌الله سید احمد خاتمی عضو شورای عالی حوزه های علمیه، صبح امروز در جمع پرخروش معنوی و بصیرانه ای هزاران طلاب روحانیون خارجی و داخلی فضلای حوزه علمیه مقم قم، علیه رژیم سفاک سعودی در شهادت رساندن آیت‌الله نمر باقر النمر که در مسجد اعظم قم برگزار شد گفت: شهادت‌ها در تاریخ تشیع موتور محرک حرکت‌های الهی است و  آل سعود بداند با این جنایت گور خود را کند و به زوال، نابودی و هلاکت نزدیک شده است.
تجمع اعتراضی طلاب و رحانیون وخارج داخل مقم

وی ادامه داد: این رژیم جنایت کار شیخ شهید ما را همراه با تکفیری ها به شهادت رساند که این نیز توطئه ای دیگر از آنها بود که افکار عمومی را فریب دهند به طوری که این رژیم با این نقشه شیطنت کرده و می گویند ایران برای تکفیری ها عزاداری می کند.

لذا ایشان تصریح نمود: این اجتماع در مقابل ترور و تکفیر قرار داشته و به پاس تجلیل و تکریم از شیخ شهید و چند شیعه‌ای که در این ماجرا توسط آل سعود مظلومانه به شهادت رسیده‌اند شکل گرفته است بیان داشت: دستور حوزه علمیه به آل سعود این است که به سرعت جنازه آیت‌الله نمر را به بستگان شهید تحویل دهد و دست از جنایات وحشیانه بردارد.

آری! جرم شیخ نمر ایستادگی در برابر ظلم و زیاده خواهی بود،شیعه در عربستان در اقلیت است و مطمئنا خون این شهید شیعیان را به پیروزی خواهد رساند.

در ادامه سکوت ننگین الازهر مصر که در تاریخ آن کشور چهره درخشانی در دفاع از عدل و قسط دارد را در قبال این جنایات آل سعود، ناموجه غیرقابل توجه و شرم آور دانست و محکوم نمود.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه حرف شیخ شهید در طول مبارزات این بود که رژیم آل سعود با مردم تبعیض آمیز رفتار می کند،ابراز داشت:در طول 3 سال اخیر زمان های طولانی به صورت انفرادی زندانی بود و  چیزی از آنها نخواست تا نشان دهد عالم شیعه از کفار چیزی نمی گیرد و این کار وی عزت شیعی را حفظ کرد.

وی تصریح کرد:آل سعود از جنایت خود دست بردار نیست و متاسفانه شاهد هستیم که جنازه این شهید بزرگوار را به خانواده او تحویل نمی دهد و از طرفی هم شاهد هستیم که 4 نوجوان 15 ساله را دستگیر کرده اند و برای آنها نیز حکم اعدام صادر کرده اند.

وی اعتراض به اجرای این حکم ناعادلانه را حق خانواده این شهید و شیعیان عربستان دانست و خطاب به آنها گفت:این وحشی ها با شما مقابله می کنند اما شما سست نشوید و در مسیرتان ثابت قدم باشید.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان  اینکه یک مشت جوان خام مدیریت عربستان را بر عهده گرفته اند، ادامه داد:در راس این جنایت و در خط مقدم این توطئه ها آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند.

وی اظهار داشت:پرونده آل سعود سیاه است،اینها از 100 سال پیش با غارتگری وارد شدند و در سال های اخیر نیز پرونده خود را سیاه تر کردند،نزدیک به 6 هزار بی گناه را در یمن به شهادت رساندند و فجایع عظیم دیگری مانند منا را رقم زدند.

امام جمعه موقت تهران آل سعود را خائنین حرم الشریفین نامید و گفت:ریختن خون مسلمانان کار شبانه روزی این جلادان است،اینها لیاقت خادمی را ندارند و ادره حرمین شریفین باید طبق فرمایش امام خمینی(ره)توسط هیئتی زیر نظر جهان اسلام اداره شود.

وی ادامه داد:جهان اسلام بداند که ترور و تروریسم برخواسته از وهابیت است،این مدرسه وهابیت است که دختر 3 ساله را به تخت می بندد و سر پدر و مادرش را از تنشان جدا می کند، فرزند سه ساله آن خانواده به دار می کشد!. ریشه تمام این جنایت ها در عراق و سوریه وهابیت است.

عضو مجلس خبرگان اهداف این جنایت ها را برافروختن آتش نفاق و اختلاف دانست و گفت:آل سعود هرگز به هدف خود که تفرقه افکنی و وارد کردن شیعیان به صحنه بازی خود است نخواهد رسید.
طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: اعتراضان بر حکم جنایات آل سعود، خبر سقوط آل سعود،

تاریخ : یکشنبه 13 دی 1394 | 02:20 ب.ظ | نویسنده : reza hassani | نظرات

  • paper | پارس خودرو | مای بی اف