تبلیغات
 سلام مهاجر - درخواست از اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی

درخواست از اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی

بسمه تعالی

مدیر کل محترم "اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی" جمهوری اسلامی ایران سلام علیکم!

احتراماً به استحضار رسانیده میشود، خانواده های مهاجرین افغانستانی ای که در طرح سامان دهی اتباع افغانستانی غیرقانونی در ایران، شرکت نموده اند در استانهای مختلف بویژه "شهرستان ورامین"، "اوردگاه عسکر آباد" که جهت تمدید نامه مدت دار شان مراجعه می نمایند، یک مأمور جلودرب دفتر استاده همه را ارجاع می دهد به تاریخ های متعدد ماه آینده،مهرماه مثلا همین امروز شنبه 26 /6 /1390 به خانواده مراجعه کننده که از اول شروع ساعت اداری پشت سرهم مراجعه می کردند، فقط شفاهاً اعلام می کرد: خانواده های که تاریخ نامه های شان تمام شده است، برای تمدید دهم و پانزدهم ماه آینده مراجعه کنند"؛ به تاریخ های 15 /7 /1390 یا 10/ 7/1390 بدون هیچ گونه تعیین وقت کتبی، فقط شفاهاً این تاریخ ها را اعلام می کرد و زنان و مردان که در آنجا جهت تمدید نامه صف جداگانه ای تشکیل داده و تجمع کرده بودند را دستور میداد که اوردگاه را ترک کنند.

حال آن که تا تاریخ های تعیین شده شفاهی فوق الذکر، بیش از ده روز تا بیست روز از آخرین مهلت تعیین شده در نامه شان می گذرد، با آن در برگه جداگانه ای از مهاجرین امضاء گرفته شده است که در ایران به صورت غیر قانونی اقامت نداشته باشند. با آن در سایت وزارت کشور، و طرق مختلف دگر برای خانواده های دارنده نامه های فوبق وعده حل و فصل مشکلات و تمدید نامه شان داده شده است. با این بلاتکلیفی خانواده های سرگردان چه کار کنند؟

لطفاً جهت رفع سرگردانی و نگرانی این خانواده ها به صورت رسمی از طریق سایت یا طرق دگری که مصلحت میدانید، آخرین روزهای تمدید نامه های فوق را اعلام نمایید.

از همکاری و دلسوزی شما پشاپیش، متشکریم.
طبقه بندی: اجتماعی،

تاریخ : شنبه 26 شهریور 1390 | 10:22 ب.ظ | نویسنده : reza hassani | نظرات

  • paper | پارس خودرو | مای بی اف